Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcejX
sprzedaż - zamiana - serwis - części
dla odkurzaczy RAINBOW
Szukaj
Wybierz kategorię
Zamów serwis
Szukasz serwisu odkurzaczy Rainbow?
Zadzwoń: 602-138-023
Płatności realizuje
Certyfikat
Wybierz kategorię
Rainbow E2 Black Zmień grupę produktów
Rainbow E2 Black
Informacje o produkcie

Od 2011 roku produkowany jest kolejny model Rainbow noszący symbol RBEs II określany skrótowo jako "black" z racji ciemnej obudowy i czarno białej aplikacji na bokach maszyny. Maszyna ta została została wyrażnie "odchudzona" i po przekonstruowaniu poszczególnych elementów wyposażenia oraz samej szczotki trzepiacej Power Nozzle, jest bardziej funkcjonalny i wygodniejszy w obsłudze.

Najnowsze produkty
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Copyright 2013 @ raineco
strony internetowe kraków
Firma raineco-odkurzaczewodne.pl nie jest w żaden sposób związana czy autoryzowana przez Kirby Co. , Rexair LLC , Vorwerk & Co.KG , Hyla International , a także nie jest częścią struktur sprzedaży bezpośredniej tych firmy działających na terenie Polski innych miejsc na świecie. Wszelkie odniesienia do nazw producenta, opisów, numerów części i fotografii są wykorzystywane wyłącznie w celu identyfikacji produktów. Firma raineco-odkurzaczewodne.pl jest niezależnym sprzedawcą produktów działającym na terenie Polski zgodnie z obowiązującym w tym kraju prawem.