Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcejX
sprzedaż - zamiana - serwis - części
dla odkurzaczy RAINBOW
Szukaj
Wybierz kategorię
Rainbow E2 Blue Zmień grupę produktów
Rainbow E2 Blue
Informacje o produkcie

Model ten noszący symbol RBEs II produkowany był w latach  2004 do 2011. Określa się go skrótowo  jako "blue" z racji wyrózniających go od innych modeli - niebieskich aplikacji na obudowie głowicy. Wyglądem "na pierwszy rzut oka" niewiele rózni sie od poprzednika, jednak pod obudową kryja się zasadnicze zmiany konstrukcyjne tak samej głowicy RB, jak równiez szczotki trzepiącej PN.

Najnowsze produkty
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Copyright 2013 @ raineco
strony internetowe kraków
Firma raineco-odkurzaczewodne.pl nie jest w żaden sposób związana czy autoryzowana przez Kirby Co. , Rexair LLC , Vorwerk & Co.KG , Hyla International , a także nie jest częścią struktur sprzedaży bezpośredniej tych firmy działających na terenie Polski innych miejsc na świecie. Wszelkie odniesienia do nazw producenta, opisów, numerów części i fotografii są wykorzystywane wyłącznie w celu identyfikacji produktów. Firma raineco-odkurzaczewodne.pl jest niezależnym sprzedawcą produktów działającym na terenie Polski zgodnie z obowiązującym w tym kraju prawem.