Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcejX
sprzedaż - zamiana - serwis - części
dla odkurzaczy RAINBOW
Szukaj
Wybierz kategorię
Rainbow E1
Informacje o produkcie

Od jesieni 1997r ruszyła produkcja zupełnie nowej konstrukcji odkurzacza Rainbow. Nową konstrukcję oznaczono jako e-series i cyfrą I. Odtąd opisuje się ten model symbolem RBEs I.

Jak wspomniano, w modelu tym zmieniony został wygląd, kolor maszyny, oraz przekonstruowano poszczególne elementy i całe zespoły wyposażenia.

Model ten był produkowany i sprzedawany do roku 2004.   

Najnowsze produkty
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Copyright 2013 @ raineco
strony internetowe kraków
Firma raineco-odkurzaczewodne.pl nie jest w żaden sposób związana czy autoryzowana przez Kirby Co. , Rexair LLC , Vorwerk & Co.KG , Hyla International , a także nie jest częścią struktur sprzedaży bezpośredniej tych firmy działających na terenie Polski innych miejsc na świecie. Wszelkie odniesienia do nazw producenta, opisów, numerów części i fotografii są wykorzystywane wyłącznie w celu identyfikacji produktów. Firma raineco-odkurzaczewodne.pl jest niezależnym sprzedawcą produktów działającym na terenie Polski zgodnie z obowiązującym w tym kraju prawem.