Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcejX
sprzedaż - zamiana - serwis - części
dla odkurzaczy RAINBOW
Szukaj
Wybierz kategorię
Rainbow D3,D4
Informacje o produkcie

Od 1991 roku modelem  Rainbow D3 oraz szczotką trzepiącą Power Nozzle D3 zapoczątkowano w Polsce sprzedaż odkurzaczy wodnych. Jego produkcja z niewielkimi modyfikacjami samej głowicy Rainbow D4             i istotnymi zmianami wyglądu i konstrukcji szczotki trzepiącej Power Nozzle D4 trwała w zasadzie do jesieni 1997 roku.

Najnowsze produkty
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Copyright 2013 @ raineco
strony internetowe kraków
Firma raineco-odkurzaczewodne.pl nie jest w żaden sposób związana czy autoryzowana przez Kirby Co. , Rexair LLC , Vorwerk & Co.KG , Hyla International , a także nie jest częścią struktur sprzedaży bezpośredniej tych firmy działających na terenie Polski innych miejsc na świecie. Wszelkie odniesienia do nazw producenta, opisów, numerów części i fotografii są wykorzystywane wyłącznie w celu identyfikacji produktów. Firma raineco-odkurzaczewodne.pl jest niezależnym sprzedawcą produktów działającym na terenie Polski zgodnie z obowiązującym w tym kraju prawem.