Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcejX
sprzedaż - zamiana - serwis - części
dla odkurzaczy RAINBOW
Szukaj
Zamów serwis
Szukasz serwisu odkurzaczy Rainbow?
Zadzwoń: 602-138-023
Płatności realizuje
Certyfikat
Regulamin sklepu

Regulamin sklepu
 
  Firma  RainEco nie jest w żaden sposób związana czy autoryzowana przez Kirby Co. , Rexair LLC , Vorwerk & Co.KG , Hyla International , a także nie jest częścią struktur sprzedaży bezpośredniej tych firmy działających na terenie Polski.
Wszelkie odniesienia do nazw producenta, opisów, numerów części i fotografii są wykorzystywane wyłącznie w celu identyfikacji produktów.


Firma  RainEco   jest niezależnym sprzedawcą produktów działającym na terenie Polski zgodnie z obowiązującym w tym kraju prawem.
 
 
W myśl Ustawy z dnia 18 lipca 2002 o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest na odległość bez jednoczesnej obecności obu stron.

I. Strony transakcji


1. Zamawiającym jest osoba korzystająca z oferty sklepu internetowego:  www.raineco-odkurzaczewodne.pl  oraz odpowiednich portali aukcyjnych.
2. Zamawiającym może być firma lub osoba pełnoletnia.
3. Właścicielem sklepu internetowego
  http://www.raineco-odkurzaczewodne.pl/  jest firma " RainEco   "
z siedzibą w Krakowie, o numerze NIP PL6770074948 , nazywaną w dalszej części Regulaminu -                                         http://www.raineco-odkurzaczewodne.pl/

II. Oferta sklepu


1. Wszystkie wartości podane w sklepie internetowym i na odpowiednich portalach aukcyjnych są cenami brutto (zawierają podatek VAT).
2. Produkty oferowane w sklepie internetowym
 www.raineco-odkurzaczewodne.pl są fabrycznie nowe, nieużywane, jeśli ich opis nie zawiera innych informacji dotyczących przedmiotu.
3. Towar podlega 12-miesięcznej gwarancji lub większej o której zamawiający zostanie dokładnie poinformowany w opisie produktu.

4. Towar II i III gatunku nie podlega reklamacji ani zwrotowi, może posiadać ewentualne wady o których zamawiający wcześniej zostanie dokładnie poinformowany.
5. Oferta niniejsza nie jest ofertą w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
6. Kolory przedmiotów na fotografiach mogą się nieznacznie różnić od rzeczywistych.
Podane wymiary towarów są z tolerancją do 3 cm rzeczywistego wskazania wymiaru.

III. Zamawianie towaru


1. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 14.00 oraz w sobotę, niedziele i święta rozpatrywane będą od rana następnego dnia pracy.
2. Zamówienia są przyjmowane 24 godziny na dobę, poprzez stronę
 http://www.raineco-odkurzaczewodne.pl/ oraz odpowiednie aukcje internetowe, pocztą elektroniczną e-mail oraz faksem.
3. Podstawowym warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza adresowego zamówienia i automatyczne przesłanie go do nas, lub złożenie zamówienia za pośrednictwem odpowiednich portali aukcyjnych.
4. Z chwilą potwierdzenia przyjęcia zamówienia dochodzi do zawarcia pomiędzy firmą RainEco  i Nabywcą umowy sprzedaży towaru.
5. Sklep  http://www.raineco-odkurzaczewodne.pl/  zastrzega sobie prawo do odmowy realizacji zamówień wątpliwych lub zawierających niekompletne dane.
6. Czas realizacji zamówienia wynosi od 1 do 5 dni roboczych od daty złożenia zamówienia i potwierdzenia zapłaty.
7. Dowód zakupu (oryginał faktury VAT lub paragon fiskalny) jest zawsze dołączany do zakupionego przedmiotu. Fakturę za zakupiony towar otrzymuje Zamawiający w momencie odbioru towaru lub w terminie 7 dni roboczych.

IV. Dostawa produktów


1. Cena zakupionego przedmiotu nie uwzględnia kosztów transportu, chyba że opis przedmiotu stanowi inaczej.
2. Formy transportu: odbiór osobisty, firma transportowa/spedycyjna, Poczta Polska.
3. Koszty transportu będą przygotowywane indywidualnie na podstawie cen przewoźnika.
4. Koszty transportu ponoszone przez klienta będą płatne przy odbiorze towaru lub z wcześniejszą wpłatą na nasze konto.
5. Dostawy przedmiotów o wysokiej wartości są objęte ubezpieczeniem, realizowane są przez renomowane firmy spedycyjne.
6. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia powstałe z winy firmy spedycyjnej.

V. Formy płatności


1. Przelew - zamówienie zostanie zrealizowane po wpływie pieniędzy na nasze konto.
2. Gotówka przy odbiorze - zapłata za zamówienie następuje w chwili odbioru przesyłki pracownikowi poczty lub firmy kurierskiej.
3. Wpłaty przyjmowane są na poniższe konto:  

73 1050 1445 1000 0092 0027 9660

ING Bank Śląski SA


VI. Ochrona prywatności


1. Wszelkie dane osobowe uzyskane w trakcie działalności sklepu są poufne w żadnym wypadku ani w żadnej formie nie będą ujawniane innym osobom ani innym podmiotom zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych".
2. Zgodnie z tą ustawą Klienci mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.

VII. Zwroty


1. W okresie 14 dni od dostarczenia zamówionego towaru, klient ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Zwracany w tym trybie towar zostanie przyjęty tylko i wyłącznie wtedy, gdy będzie odesłany w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu, z kompletną, nieuszkodzoną i nieużywaną zawartością oraz z dowodem zakupu (faktura VAT), paragon.
2. W przypadku zwrotu towaru w powyższym trybie kupujący jest obciążony kosztami transportu dostawy i odesłania zamówienia zgodnie z cennikiem danego spedytora. Data przyjęcia towaru do zwrotu przez spedytora nie może przekroczyć 14 dni od daty doręczenia towaru kupującemu . Do przesyłki zwrotnej należy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy oraz numer konta na jakie mamy zwrócić zapłatę. Zwrot należności następuje w ciągu 14 dni roboczych liczonych od momentu otrzymania przez firmę" RainEco " przesyłki.

VIII. Postanowienia końcowe


1. Składając zamówienie Nabywca akceptuje powyższy regulamin.
2. Niniejszy regulamin jest częścią treści zawieranej przez
firmę" RainEco"  oraz Zamawiającego klienta umowy kupna – sprzedaży.
3. Sklep  http://www.raineco-odkurzaczewodne.pl/ zastrzega sobie prawo do wycofania poszczególnych produktów ze sprzedaży.
4. Znaki towarowe, zdjęcia i treści są wyłącznie użyte w celu identyfikacji produktów.

Zapraszamy i życzymy udanych zakupów.

W przypadku jakichkolwiek niejasności i zapytań prosimy o kontakt pocztą elektroniczną na adres:  biuro.raineco@gmail.com


Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Copyright 2013 @ raineco
strony internetowe kraków
Firma raineco-odkurzaczewodne.pl nie jest w żaden sposób związana czy autoryzowana przez Kirby Co. , Rexair LLC , Vorwerk & Co.KG , Hyla International , a także nie jest częścią struktur sprzedaży bezpośredniej tych firmy działających na terenie Polski innych miejsc na świecie. Wszelkie odniesienia do nazw producenta, opisów, numerów części i fotografii są wykorzystywane wyłącznie w celu identyfikacji produktów. Firma raineco-odkurzaczewodne.pl jest niezależnym sprzedawcą produktów działającym na terenie Polski zgodnie z obowiązującym w tym kraju prawem.